Katowice Kurs Animatora


Kurs Animatora Katowice

Zapraszamy na Kurs Animatora w Katowicach organizowany przez Akademię Animatora®

 

 

 

Kurs Animatora KATOWICE

 

8 październik 2022


 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Organizator: Akademia Animatora

 

Zapisz Się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

 

Katowice

Katowice to miasto w południowej Polsce, będące siedzibą władz województwa śląskiego. Pochodzenie nazwy miasta nie jest do końca wyjaśnione. Źródła historyczne
podają dwie teorie  pochodzenia nazwy miasta. Niektórzy twierdzą, że słowo Katowice wywodzi się od słowa „kąty”, którym dawniej określano chaty zagrodników.
Inni zaś twierdzą, że źródłem terminu jest wyraz „kat”, którym nazywano pierwszego katowickiego osadnika.

Katowice to miasto stosunkowo młode. Prawa miejskie otrzymało dopiero w roku 1865. Należy do grupy miast (wraz z Łodzią i Gdynią), których architektura nie
wywodzi się z okresu średniowiecza. Mimo, że w mieście nie zobaczymy wielu barokowych, renesansowych czy gotyckich budowli, mamy niepowtarzalną okazję do podziwiania urbanistycznego układu miasta, którego rozwój przypadł na wiek XIX I XX.

Jedną z głównych atrakcji turystycznych miasta jest Kościół św. Michała Archanioła, uważany za najstarszy budynek w Katowicach. Będąc w mieście, warto zwrócić uwagę na neorenesansowy Pałac Goldsteinów oraz neoklasycystyczny Pałac w Załężu. W Katowicach znajduje się największa polska katedra – Archikatedra Chrystusa Króla. Aby zobaczyć przykład architektury modernistycznej, warto podejść na ul. Żwirki i Wigury 15 by zobaczyć najbardziej widowiskowy wzór polskiego funkcjonalizmu – Drapacz Chmur. Jednak Katowice to nie tylko modernistyczna architektura. Z czystym sumieniem polecamy odwiedzenie nowoczesnego Muzeum Śląskiego, otwartego w dawnej siedzibie katowickiej kopalni, dzięki któremu można poznać całą, imponującą historię regionu a także nowo otwartego Muzeum Historii Gitary, gdzie można zapoznać się z imponującą kolekcją tych ponadczasowych instrumentów. Katowice to miasto modernistyczne i dosyć duże. Dowodem na katowicki przepych jest istniejący tam największy pomnik w Polsce – Pomnik Powstańców Śląskich, upamiętniający zbrojne bunty Ślązaków przeciwko niemieckiej okupacji. Rzeźba przedstawia 3 orle skrzydła, które symbolizują 3 Powstania Śląskie z lat 1919-1921. Warto zaznaczyć, że był to prezent od mieszkańców Warszawy dla społeczności Górnego Śląska. Kolejnym przykładem katowickiego potencjału jest słynna Hala Widowiskowo-Sportowa „Spodek”, działająca od lat ’70 XX wieku. Obiekt posiada dach zrealizowany w koncepcji tensegrity. Polska kosmiczna budowla, wizualnie przypominająca pojazd przybyszów z innej planety, była pierwszą tego typu budowlą na świecie. Katowice są jednym z największych centrów gospodarczych w kraju. W mieście dominuje branża usługowa i przemysł wydobywczy. W roku 2012 na terenie Katowic zarejestrowanych było 44050 podmiotów gospodarczych, z czego 96% to prywatne przedsiębiorstwa.

W Katowicach ważną rolę odgrywa wydobycie węgla kamiennego.
Działające na terenie miasta kopalnie są obecnie połączone w jedną z trzech największych spółek węglowych w kraju, a jej siedziba znajduje się właśnie w Katowicach. W mieście co roku odbywa się mnóstwo różnorodnych targów i szkoleń, np. Śląskie Targi Nieruchomości czy Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne.

Do ciekawszych szkoleń, organizowanych w Katowicach należy Szkolenie Animatora – Kurs Animatora, którego organizacją zajmuje się Akademia Animatora, będąca własnością Spółki Technologicznej Korporacja.NET sp. z o.o. Katowice to miasto o ciekawej architekturze, prężnie rozwijającej się gospodarce oraz dające nieocenione możliwości rozwoju
osobistego.

 

 

Kurs Animatora Katowice

ANIMATOR jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodów na polskim i zagranicznym rynku pracy!
Skorzystaj z okazji i zdobądź na Kursie Animatora w Katowicach certyfikat, uprawniający Cię do wykonywania jednego z najweselszych zawodów świata – zawodu ANIMATORA!
Zapotrzebowanie na animatorów stale wzrasta, więc nie trać zbędnego czasu i już dziś zapisz się na KURS ANIMATORA w Katowicach.
Profesjonalny Kurs Animatora w Katowicach ma charakter ściśle praktyczny – Trener poprowadzi liczne gry i zabawy, pokaże mnóstwo ciekawych pomysłów na pomysłowe zorganizowanie czasu wolnego, pokaże różne formy fantastycznych rozrywek potrzebnych podczas przyjęć, imprez i animacji.
Trener podczas Kursu Animatora w Katowicach ujawni sekretne przepisy, jak zrobić i gdzie znaleźć potrzebne akcesoria, tak, aby każdy Uczestnik po zakończeniu Kursu Animatora w Katowicach, potrafił bezproblemowo wykonać wszystko samodzielnie i kreatywnie wypełnić czas wolny osobom młodszym i starszym.

 

 

 

Kurs Animatora KATOWICE

 

8 październik 2022


 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Organizator: Akademia Animatora

 

Zapisz Się na Kurs Animatora Zabaw z Dziećmi