Nasi Absolwenci są Wyjątkowi!

slider3Absolwenci Akademii Animatora to naprawdę wyjątkowe Osoby! Dlaczego? Skąd to wiemy?

Jeżdżąc po całej Polsce z Trasą Akademii Animatora, odwiedzając poszczególne miasta, mieliśmy okazję poznać tysiące naprawdę wspaniałych osób! Każde pojedyncze szkolenie dało nam możliwość poznania osobiście jego Uczestników. I śmiało możemy powiedzieć, że osoby, które są Uczestnikami Akademii Animatora mają wspólne cechy – są radosne, lubią dawać szczęście innym, są pomocne, są życzliwe i serdeczne, mają wiele uzdolnień, talentów, mają pasję… i choć przychodząc na szkolenie osoby te się wcześniej nie znały – praktycznie każda osoba na szkoleniu jest obca dla innych, to po szkoleniu wracają razem do domów, śmieją się z różnych historii, wymieniają się doświadczeniami i po szkoleniu dalej utrzymują ze sobą kontakty, wspierając się w działaniach czy pracy!

Animatorzy i Absolwenci Akademii Animatora mają Wielkie Serca!

Osoby, które są naszymi Absolwentami, pracują z dziećmi przede wszystkim z potrzeby serca! Wspierają różnego rodzaju akcje pomocy dla dzieci, różnego rodzaju imprezy charytatywne, udostępniają informacje o zbiórkach dla chorych dzieci na swoich profilach społecznościowych, angażują się w animacje w szpitalach, domach dziecka, domach pomocy.

Animatorzy i Absolwenci Akademii Animatora dają szczęście innym!

Warto dawać innym szczęście – o tym wiedzą wszyscy Animatorzy i Absolwenci Akademii Animatora! Zgodnie z myślą – „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się nią dzieli”. Dając szczęście innym, sprawiamy, że sami jesteśmy szczęśliwsi. Dając szczęściem dajemy coś więcej – dajemy radość życia, dajemy siłę psychiczną, dajemy motywację i wiarę w siebie. Nie ma lepszego lekarstwa na żadne choroby, jak chwile szczęścia i zapomnienie o problemach codzienności…

Dla Animatorów i Absolwentów Akademii Animatora uśmiech dziecka jest najważniejszy!

Największą radością Dla Animatora Zabaw dla Dzieci jest uśmiech! Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech, zwłaszcza należący do dziecka. Chwila, w której widać dziecięce rosnące ze szczęścia oczy oraz rozjaśniającą się buzię, jest jedną z najpiękniejszych, jakich można doświadczyć. uśmiech i radość dziecka nadaje sens pracy Animatora i jest najcenniejszym podziękowaniem za jego pracę!

Opinia Animatorów i Absolwentów Akademii Animatora jest dla nas najcenniejsza!

Zaglądając na profile społecznościowe Akademii Animatora np. na Facebooku, zobaczysz całe mnóstwo pozytywnych opinii od naszych Absolwentów – najwięcej ich będzie zwłaszcza pod zdjęciami „łapek” Uczestników kursów. Wiele osób również pisze do nas na email podziękowania, oraz telefonicznie. Dla nas taki feedback od naszych Absolwentów to najcenniejsza nagroda! To właśnie dzięki Waszym pozytywnym opiniom, Waszym podziękowaniom i rekomendacją, pokonujemy kolejne setki, tysiące kilometrów, aby przekazać wiedzę, nauczyć wspaniałych umiejętności osoby w różnych miejscach na terenie naszego kraju. Dzięki Wam wiemy, że nasza praca, nasze starania – mają naprawdę głęboki sens i cel! Wiemy, że razem z Wami zmieniamy świat dzieci na lepszy! Dziękujemy Wam za to z całego serca!

Czy ty też chcesz zostać Animatorem Akademii Animatora? Zapraszamy Cię serdecznie!

Czy chcesz dołączyć do Społeczności Animatorów Akademii Animatora? Zapraszamy – czekamy na Ciebie – na wyjątkową osobę, która chce dawać uśmiech i radość dzieciom! Na szkoleniach Akademii Animatora zawsze pojawiają się osoby wyjątkowe, sympatyczne, życzliwe i uzdolnione. Dal nas to prawdziwa przyjemność móc nauczyć Cię umiejętności i wiedzy animacyjnej. Będzie nam bardzo miło móc na szkoleniu spotkać tak wyjątkową osobę jak Ty!

Zapraszamy na www.AkademiaAnimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/