Kurs Animatora Strzelce Opolskie

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

 

 

Akademia Animatora – Organizator Profesjonalnych Kursów Animatora, we współpracy z Hurtownią Animatora – HurtowniaAnimatora.pl – przygotowała Specjalny Bonus dla Kursantów uczestniczących w Profesjonalnych Szkoleniach by Akademia AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci, Animator Czasu Wolnego, Animator do Zadań Specjalnych.

Dla Wszystkich osób, które w dniach od 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 – dokonają rejestracji na dowolne szkolenie w Akademii Animatora, otrzymają Specjalny RABAT na wszystkie produkty dostępne w Hurtowni Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

 

– wysokość RABATU
to AŻ 15% !

 

 

Wykorzystaj Twój Rabat w Hurtowni Animatora na Twoje zakupy! Zostań Profesjonalnym Animatorem z Akademią Animatora i kupuj z RABATEM !

Wybierz Kurs Animatora:


Warszawa – 19.11.2017

Zielona Góra – 14.10.2017

Szczecin – 15.10.2017

Katowice – 21.10.2017

Wrocław – 22.10.2017

Poznań – 28.10.2017

Toruń – 29.10.2017

Gdańsk – 04.10.2017

Łódź – 18.11.2017

 

 

*Warunkiem otrzymania rabatu jest zarejestrowanie się na szkolenie w terminie 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 oraz opłacenie szkolenia. Rabat Uczestnicy szkolenia otrzymują po jego ukończeniu.

Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

 

Wybierz Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice – 21.10.2017 organizowany przez Akademię Animatora.

Na Kursie Animatora Katowice otrzymasz przydatną wiedzę z zakresu animacji dzieci, otrzymasz wydany w dwóch językach Certyfikat, poznasz wielu ciekawych ludzi, zdobędziesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci w Katowicach zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najradośniejszym zawodzie świata. Zapisz się na Szkolenie Animatora wraz ze swoją przyjaciółką, a po Kursie Animatora zobaczcie Nikiszowiec – historyczną dzielnicę miasta, wyruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najcenniejszych zabytkach architektury lat 20. i 30. XX wieku, a po zachodzie słońca koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to zawód, który zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Specjalistyczne Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci Katowice to doskonała inwestycja w Twoją karierę zawodową.
Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci dowiesz się, jak powstają bańki mydlane w rozmiarze XXL i własnoręcznie je wykonasz, nauczysz się najważniejszych technik malowania buziek na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak efektywnie przeprowadzać gry i zabawy dla najmłodszych i własnoręcznie zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje.

Zapisz się na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora, który rozpocznie się 21.10.2017 w Katowicach.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką pasją i poświęceniem działają w dziedzinie animacji. Akademia Animatora przeprowadza Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów, a także organizuje profesjonalne eventy dla wielu zaufanych Marek w Polsce.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatora w Katowicach, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz dopingować najmocniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż Szkolenie Animatora.

Akademię Animatora tworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy. Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów w Katowicach – Zapisz się!

Do zobaczenia na Szkoleniu Animatora Katowice – 21.10.2017!