Kurs Animatora Sopot

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

 

 

Akademia Animatora – Organizator Profesjonalnych Kursów Animatora, we współpracy z Hurtownią Animatora – HurtowniaAnimatora.pl – przygotowała Specjalny Bonus dla Kursantów uczestniczących w Profesjonalnych Szkoleniach by Akademia AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci, Animator Czasu Wolnego, Animator do Zadań Specjalnych.

Dla Wszystkich osób, które w dniach od 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 – dokonają rejestracji na dowolne szkolenie w Akademii Animatora, otrzymają Specjalny RABAT na wszystkie produkty dostępne w Hurtowni Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

 

– wysokość RABATU
to AŻ 15% !

 

 

Wykorzystaj Twój Rabat w Hurtowni Animatora na Twoje zakupy! Zostań Profesjonalnym Animatorem z Akademią Animatora i kupuj z RABATEM !

Wybierz Kurs Animatora:


Warszawa – 19.11.2017

Zielona Góra – 14.10.2017

Szczecin – 15.10.2017

Katowice – 21.10.2017

Wrocław – 22.10.2017

Poznań – 28.10.2017

Toruń – 29.10.2017

Gdańsk – 04.10.2017

Łódź – 18.11.2017

 

 

*Warunkiem otrzymania rabatu jest zarejestrowanie się na szkolenie w terminie 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 oraz opłacenie szkolenia. Rabat Uczestnicy szkolenia otrzymują po jego ukończeniu.

Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2017

Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2017

 

 

Zapisz się na Kurs Animatora wraz ze swoją mamą, siostrą, najlepszą przyjaciółką lub namów do zapisania się swojego męża lub partnera. Razem weźcie udział w pasjonującej przygodzie, jaką jest animacja! Dające się zastosować w praktyce umiejętności, które zyskacie na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk spożytkujecie w pracy i w domu, nauczycie się w twórczy sposób patrzeć na codzienność. A po Szkoleniu Animatora sprawdźcie, jak wiele ma do zaproponowania Trójmiasto! Wybierzcie się na spacer po gdańskim Starym Mieście, zwiedźcie Europejskie Centrum Solidarności lub złapcie wiatr w żagle na sopockiej plaży.

 

Kurs Animatora Gdańsk

 

Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy, który rozpocznie się 25.02.2017. Akademia Animatora to oryginalny projekt, który łączy w sobie zamiłowanie do animacji i zaangażowanie w rozmaite kampanie edukacyjne. Akademia Animatora zajmuje się organizacją profesjonalnych eventów dla zaufanych marek w Polsce i Europie oraz Specjalistycznych Szkoleń dla Animatorów. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk umożliwi Ci zobaczenie, jak wygląda praca Profesjonalnego Animatora, uzyskać dające się zastosować w praktyce umiejętności z zakresu animacji i zyskać zawód, który zyskuje coraz większą popularność w kraju i na świecie.

 

Kurs Animatora Gdańsk

 

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy to marka ceniona wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców. Na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk zapraszamy Animatorów i Opiekunów związanych z branżą animacyjną, Rodziców i Dziadków, Ciocie i Wujków, którzy chcą zdobyć nowe wspaniałe umiejętności, które pomogą im w sposób skuteczny i kreatywny wypełnić czas swoim pociechom, a także osoby uczące się i studiujące, którzy chcą uzyskać zawód, który łatwo można połączyć z nauką lub obowiązkami prywatnymi i zawodowymi. Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk nauczysz się robić bańki mydlane w imponującym rozmiarze, robić ciekawe balonowe kreacje, malować buźki na profesjonalnych fantomach i nie tylko!

 

Kurs Animatora Gdańsk

 

Zostań Profesjonalnym Animatorem!

Zapisz się na Szkolenie Animatorów i wejdź do magicznego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i niezwykłą radością.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Gdańsk 25.02.2017 – Zapisz się!

Spotkajmy się na kursach!:-)

 

Hurtownia Animatora i sklep animatora – Profesjonalne Produkty w Niskich Cenach !