Kurs Animatora Bydgoszcz

Kurs Animatora Bydgoszcz 25.03.2018

Kurs Animatora Bydgoszcz 25.03.2018

Chcesz pracować z dziećmi?

Pragniesz w ciekawy sposób spędzić wakacje w jednym z atrakcyjnych turystycznie punktów w kraju lub za granicą?

Masz własne pociechy i chcesz zrobić im wyjątkową niespodziankę?

Jeżeli tak, to Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz jest przeznaczony dla Ciebie!

Wybierz Akademię Animatora – obdarzoną zaufaniem markę, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy i zdobądź przydatne umiejętności z zakresu animacji dziecięcej, które wykorzystasz nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym.

Połącz pracę i pasję – zacznij wyjątkową przygodę w branży animacyjnej razem z Akademią Animatora!

 

Kurs Animatora Bydgoszcz

 

Zapisz się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz by Akademia Animatora wspólnie ze swoją mamą, siostrą lub najlepszą przyjaciółką. Namów do zapisania się na Szkoleniu Animatora Bydgoszcz swoich domowników i znajomych. Razem weźcie udział w tej wspaniałej przygodzie!

Na Kursie Animatora Bydgoszcz zdobędziecie nowe umiejętności i dającą się wykorzystać w praktyce wiedzę konieczną w pracy każdego Animatora. Po odbytym Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz wybierzcie się na wycieczkę po najbardziej atrakcyjnych miejscach w mieście. Odpocznijcie na Wyspie Młyńskiej – „zielonym sercu Bydgoszczy”, złapcie wodny tramwaj na Kanale Bydgoskim i odwiedźcie wspaniale odrestaurowane Spichrze nad Brdą.

Połącz pracę i pasję – zdobądź zawód Animatora wspólnie z Akademią Animatora!

 

Kurs Animatora Bydgoszcz

 

Zapisz się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz przeprowadzany przez Akademię Animatora, który rozpocznie się 25.03.2018.

Rozwiń skrzydła pod opieką Wykwalifikowanych Trenerów, którzy nauczą Cię, jak ozdabiać dziecięce twarze, robić ciekawe balonowe kształty, wytwarzać gigantyczne bańki mydlane i organizować atrakcyjne animacje dla dzieci w różnym wieku. Po ukończonym Szkoleniu Animatora zdobądź certyfikat w dwóch językach, który będzie Twoją przepustką do rozpoczęcia pracy w animacji.

 

Kurs Animatora Bydgoszcz

 

Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Bydgoszczy to doskonała inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Twoją przyszłość!

Zapisz się już dziś! Ucz się od Profesjonalistów Branży! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Profesjonalnym Kursie Animatora Bydgoszcz 25.03.2018!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Bydgoszcz

Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)

 

 

Zobacz również:

Kurs Animatora Bydgoszcz

Sklep Weselny

Sklep Party

 

 

 

Hurtownia Animatorasklep animatorawww.HurtowniaAnimatora.pl

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

 

 

Akademia Animatora – Organizator Profesjonalnych Kursów Animatora, we współpracy z Hurtownią Animatora – HurtowniaAnimatora.pl – przygotowała Specjalny Bonus dla Kursantów uczestniczących w Profesjonalnych Szkoleniach by Akademia AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci, Animator Czasu Wolnego, Animator do Zadań Specjalnych.

Dla Wszystkich osób, które w dniach od 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 – dokonają rejestracji na dowolne szkolenie w Akademii Animatora, otrzymają Specjalny RABAT na wszystkie produkty dostępne w Hurtowni Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

 

– wysokość RABATU
to AŻ 15% !

 

 

Wykorzystaj Twój Rabat w Hurtowni Animatora na Twoje zakupy! Zostań Profesjonalnym Animatorem z Akademią Animatora i kupuj z RABATEM !

Wybierz Kurs Animatora:


Warszawa – 19.11.2017

Zielona Góra – 14.10.2017

Szczecin – 15.10.2017

Katowice – 21.10.2017

Wrocław – 22.10.2017

Poznań – 28.10.2017

Toruń – 29.10.2017

Gdańsk – 04.10.2017

Łódź – 18.11.2017

 

 

*Warunkiem otrzymania rabatu jest zarejestrowanie się na szkolenie w terminie 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 oraz opłacenie szkolenia. Rabat Uczestnicy szkolenia otrzymują po jego ukończeniu.

Kurs Animatora Bydgoszcz 09.04.2017

Kurs Animatora Bydgoszcz 09.04.2017

 

Zarejestruj się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz przeprowadzany przez Akademię Animatora, który rozpocznie się 09.04.2017.

Rozwiń skrzydła pod okiem Doświadczonych Trenerów, którzy nauczą Cię, jak malować dziecięce twarze, wytwarzać kreatywne balonowe kształty, robić gigantyczne bańki mydlane i przeprowadzać kreatywne animacje dla dzieci w różnym wieku.

Po odbytym Szkoleniu Animatora odbierz certyfikat w dwóch językach, który stanie się Twoją przepustką do podjęcia pracy w branży animacyjnej.

 

Kurs Animatora Bydgoszcz

 

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz w Akademii Animatora wspólnie ze swoją mamą, siostrą lub najlepszą przyjaciółką.

Namów do zarejestrowania się na Szkoleniu Animatora Bydgoszcz swoich domowników i znajomych. Wspólnie weźcie udział w tej wspaniałej przygodzie!

Na Kursie Animatora Bydgoszcz uzyskacie nowe umiejętności i dającą się wykorzystać w praktyce wiedzę niezbędną w pracy każdego Animatora.

Po zakończonym Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz wybierzcie się na wycieczkę po najpiękniejszych miejscach w mieście. Wypocznijcie na Wyspie Młyńskiej – „zielonym sercu Bydgoszczy”, złapcie wodny tramwaj na Kanale Bydgoskim i odwiedźcie wyjątkowe Spichrze nad Brdą.

Połącz pracę i pasję – zostań Animatorem razem z Akademią Animatora!

 

Kurs Animatora Bydgoszcz

 

Chcesz pracować z dziećmi?

Pragniesz w fascynujący sposób spędzić lato w jednym z atrakcyjnych turystycznie punktów w Polsce lub za granicą?

Masz własne pociechy i pragniesz zrobić im wspaniały prezent?

Jeśli tak, to Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz jest idealny dla Ciebie!

Wybierz Akademię Animatora – obdarzoną zaufaniem markę, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i uzyskaj przydatne umiejętności z zakresu animacji dziecięcej, które wykorzystasz nie tylko w pracy, ale także na co dzień.

Połącz pracę i pasję – rozpocznij wyjątkową przygodę z animacją wraz z Akademią Animatora!

 

Kurs Animatora Bydgoszcz

 

Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz to doskonała inwestycja w Twój rozwój osobisty i w swoją przyszłość!

Zarezerwuj miejsce już teraz!

Ucz się od Profesjonalistów!

Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Bydgoszcz 09.04.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Bydgoszcz

Zapraszamy !:-)

 

 

Kurs Animatora Toruń 08.04.2017

Kurs Animatora Toruń 08.04.2017

 

Poszukujesz pomysłów na weekend?

Zapisz się na Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci Toruń i obierz kurs na miasto Kopernika!

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zaprasza na Specjalistyczny Kurs Animatora Toruń, który rozpocznie się 08.04.2017.

Połącz przyjemne z pożytecznym – zdobądź nowe, niepowtarzalne umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć pracę w profesji Animatora i odkrywaj Toruń!

Zobacz, zabytkowy średniowieczny zespół miejski – składający się ze Starego Miasta, Nowego Miasta i zamku krzyżackiego, odwiedź na słynną Twierdzę Toruń, a pod koniec dnia zajrzyj na Rynek Staromiejski!

Spędź kreatywny weekend w Toruniu przepięknie położonym mieście na Kujawach.

 

Kurs Animatora Toruń

 

Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Toruń organizowany przez Akademię Animatora to okazja, aby odkryć w sobie nowe talenty!

Zapisz się na Szkolenie Animatora Toruń i odkryj, jak wielu rzeczy możesz się dowiedzieć. Na Kurs Animatora Toruń zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zawodzie Animatora.

Pod opieką Wykwalifikowanych Trenerów zdobędziesz wiedzę, praktyczne umiejętności i wydany w języku polskim i angielskim certyfikat, który umożliwi Ci zdobyć wymarzony zawód.

Nie czekaj i już dziś zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Toruń!

 

Kurs Animatora Toruń

 

Akademia Animatora to ceniona marka, która przeprowadza profesjonalne wydarzenia w Polsce, przeprowadza Innowacyjne Szkolenia dla Animatorów i aktywnie działa w branży animacyjnej angażując się w nowe, wyjątkowe projekty.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Toruń i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów.

Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora?

Podstawowych technik ozdabiania twarzy, robienia wielkich baniek mydlanych, wytwarzania oryginalnych balonowych kształtów dla dzieci, przeprowadzania kreatywnych animacji i nie tylko!

 

Kurs Animatora Toruń

 

Profesjonalne Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci w Toruniu to inwestycja we własny rozwój i w Twoją przyszłość!

Dokonaj rezerwacji teraz !

Ucz się od Profesjonalistów !

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Profesjonalnym Kursie Animatora Toruń 08.04.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Toruń

Zapraszamy !:-)