Sklep internetowy Szczecin

Kurs Animatora Szczecin 09.06.2018

Kurs Animatora Szczecin 09.06.2018

Akademia Animatora zaprasza na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin!

Już dzisiaj zapisz się na Kurs Animatora Szczecin by Akademia Animatora, które rozpocznie się 09.06.2018 w Szczecinie. Udział w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Tobie solidne przygotowanie do pracy w profesji Animatora.

Czego nauczysz się na Kursie Animatora?

Malowania buziek, wytwarzania wielkich baniek mydlanych, robienia fantastycznych balonowych kształtów, skutecznych sposobów na animacje dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także wiele, wiele więcej!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin przeprowadzany przez Akademię Animatora proponuje szereg nowych, wspaniałych możliwości. Jako Absolwent Akademii Animatora zostaniesz Profesjonalnym Animatorem otrzymując zatrudnienie w placówkach edukacyjnych, muzeach, bibliotekach i teatrach, salach zabaw, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także podczas organizacji wydarzeń masowych i kameralnych z udziałem najmłodszych.

Po zakończonym Kursie Animatora Szczecin i otrzymaniu wydanego w dwóch językach Certyfikatu zwiedź imponujący Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na niekonwencjonalną wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a przy świetle księżyca wybierz się na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ to ceniona Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy. Specjalistyczne Kursy dla Animatorów Szczecin to rezultat wyjątkowej pasji i długoletniego doświadczenia w animacji.

Zaproś do uczestnictwa w Kursie Animatora Szczecin swoich domowników, zapisz się wspólnie z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin 09.06.2018 zapraszamy zarówno osoby dotychczas niemające doświadczenia w animacji, jak i Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i poznać nowych, ciekawych ludzi.

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Szczecin 09.06.2018 organizowany przez Akademię Animatora, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie.

Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz dopingować najgłośniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż szkolenie. Akademię Animatora współtworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zapisz się na Szkolenie Animatora Szczecin 09.06.2018 – Zarezerwuj miejsce

Do zobaczenia na Szkoleniach Animatora w Szczecinie!

 

 

 

 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl gdzie kupisz wszystko aby robić profesjonalne Bańki Mydlane !

Płyn do Baniek, Sznurki do Baniek, Obręcze do Baniek oraz zestaw – Zamykanie w Bańce kupisz właśnie w Hurtowni Animatora !

Hurtownia Animatora poleca również markę QJoy – Akcesoria z Licencją na Zabawianie™ – QJoy.pl

W sklepie internetowym QJoy.pl kupisz między innymi – Bańki Mydlane, Płyn do Baniek, Sznurki do Baniek, Obręcze do Baniek, Kijki do Baniek oraz Łapki do Baniek

Zapraszamy !

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

 

 

Akademia Animatora – Organizator Profesjonalnych Kursów Animatora, we współpracy z Hurtownią Animatora – HurtowniaAnimatora.pl – przygotowała Specjalny Bonus dla Kursantów uczestniczących w Profesjonalnych Szkoleniach by Akademia AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci, Animator Czasu Wolnego, Animator do Zadań Specjalnych.

Dla Wszystkich osób, które w dniach od 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 – dokonają rejestracji na dowolne szkolenie w Akademii Animatora, otrzymają Specjalny RABAT na wszystkie produkty dostępne w Hurtowni Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

 

– wysokość RABATU
to AŻ 15% !

 

 

Wykorzystaj Twój Rabat w Hurtowni Animatora na Twoje zakupy! Zostań Profesjonalnym Animatorem z Akademią Animatora i kupuj z RABATEM !

Wybierz Kurs Animatora:


Warszawa – 19.11.2017

Zielona Góra – 14.10.2017

Szczecin – 15.10.2017

Katowice – 21.10.2017

Wrocław – 22.10.2017

Poznań – 28.10.2017

Toruń – 29.10.2017

Gdańsk – 04.10.2017

Łódź – 18.11.2017

 

 

*Warunkiem otrzymania rabatu jest zarejestrowanie się na szkolenie w terminie 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 oraz opłacenie szkolenia. Rabat Uczestnicy szkolenia otrzymują po jego ukończeniu.

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ to obdarzana Zaufaniem Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Specjalistyczne Kursy dla Animatorów Szczecin to efekt wspaniałej pasji i wieloletniego doświadczenia w animacji.

Zaproś do udziału w Kursie Animatora Szczecin najbliższych, zarejestruj się wspólnie z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin 15.10.2017 zapraszamy zarówno osoby dotychczas niezwiązane z branżą animacyjną, jak i Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę i poznać nowych, ciekawych ludzi.

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin przeprowadzany przez Akademię Animatora oferuje wiele nowych, fantastycznych możliwości.
Jako Absolwent Akademii Animatora zostaniesz Profesjonalnym Animatorem zdobywając pracę w żłobkach, przedszkolach i szkołach, instytucjach kulturalnych, salach zabaw, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także podczas organizacji eventów zbiorowych i kameralnych z udziałem dzieci.

Po zakończonym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu wydanego w języku polskim i angielskim Certyfikatu zobacz imponujący Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na niekonwencjonalną wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a po zmroku wybierz się na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Akademia Animatora zaprasza na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin!

Już teraz zarejestruj się na Kurs Animatora Szczecin by Akademia Animatora, które rozpocznie się 15.10.2017 w Szczecinie. Uczestnictwo w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Ci solidne przygotowanie do pracy w profesji Animatora.

Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora? Malowania buziek, wytwarzania wielkich baniek mydlanych, wytwarzania fantastycznych balonowych kreacji, ciekawych sposobów na gry i zabawy dla dzieci w domu i w plenerze, a także dużo, dużo więcej!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Zapisz się na Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017 organizowany przez Akademię Animatora, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie.
Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najmocniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż kurs.

Akademię Animatora tworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy. Zapisz się na Kurs Animatorów Szczecin 15.10.2017 – Zapisz się Zobaczmy się na Szkoleniu Animatora w Szczecinie!

Kurs Animatora Szczecin 01.04.2017

Kurs Animatora Szczecin 01.04.2017

Akademia Animatora zaprasza na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin!

Już teraz zapisz się na Szkolenie Animatora Szczecin, które rozpocznie się 01.04.2017.

Uczestnictwo w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Szczecin zapewni Ci solidne przygotowanie do pracy w profesji Animatora.

Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora?

Ozdabiania buziek, tworzenia wielkich baniek mydlanych, tworzenia wyjątkowych balonowych kształtów, ciekawych sposobów na animacje dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także wiele, wiele więcej!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin organizowany przez Akademię Animatora proponuje wiele nowych, fantastycznych możliwości.

Jako Absolwent Akademii Animatora będziesz Profesjonalnym Animatorem otrzymując zatrudnienie w żłobkach, przedszkolach i szkołach, muzeach, bibliotekach i teatrach, punktach usługowych, a także podczas organizacji eventów zbiorowych i kameralnych z udziałem dzieci.

Po ukończonym Kursie Animatora Szczecin i odebraniu wydanego w języku polskim i angielskim certyfikatu zobacz imponujący Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na intrygującą wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a po zmroku wybierz się na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Akademia Animatora to ceniona marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy.

Profesjonalne Kursy dla Animatorów Szczecin to efekt wyjątkowej pasji i długoletniego doświadczenia w animacji.

Namów do uczestnictwa w Szkoleniu Animatora Szczecin swoich domowników, zarejestruj się wspólnie z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin zapraszamy zarówno osoby dotychczas niezwiązane z branżą animacyjną, jak i Doświadczonych Animatorów, którzy chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje i nawiązać nowe, fascynujące znajomości.

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Zapisz się na Szkolenie Animatorów Szczecin, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie.

Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora współtworzą ludzie, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy.

Zapisz się na Szkolenie Animatorów Szczecin 01.04.2017 – Zarejestruj się Spotkajmy się na kursach animatora w Szczecinie!

 

 

 

 

Hurtownia Animatora i sklep animatora – Profesjonalne Produkty w Niskich Cenach !