Sklep internetowy Łódź

Kurs Animatora Łódź 24.06.2018

Kurs Animatora Łódź 24.06.2018

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy zaprasza na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź!

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Łódź, które wystartuje 24.06.2018 i zacznij swoją fantastyczną przygodę jaką jest animacja. Akademia Animatora to marka, którą zaufaniem obdarzyło już tysiące Absolwentów, Klientów i Pracodawców. Profesjonalni Trenerzy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, które wykorzystują w swojej codziennej pracy.

 

Kurs Animatora Łódź

 

Kto może zapisać się na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Łódź?

Każda osoba, której pasja to animacja! Zachęcamy do wzięcia udziału osoby z doświadczeniem w animacji, wszystkich, którzy dopiero myślą o podjęciu pracy w profesji Animatora, a także Rodziców i Dziadków, którzy pragną dowiedzieć się, jak w ciekawy sposób wypełnić czas swoim pociechom.

Kurs Animatora Łódź przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy to doskonała sposobność, aby zwiedzić ulubione punkty w Łodzi lub poznać miasto z zupełnie innej strony. Przeznacz następny dzień, aby zobaczyć znaną ulicę Piotrkowską, zobacz łódzką Manufakturę, a gdy zmęczysz się miejskim zgiełkiem, wybierz się do urokliwego Parku Łagiewniki.

 

Kurs Animatora Łódź

 

Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci i zobacz, jak wiele możesz zyskać. Szkolenie Animatora Łódź przeprowadzane przez Profesjonalnych Trenerów to praktyczna wiedza, indywidualne podejście do Kursanta, fachowy sprzęt animacyjny i wspaniała atmosfera. Nauka, zabawa i praktyka to trzy elementy, które pomogą Ci w prosty sposób przyswoić wiedzę kluczową w profesji Animatora Zabaw dla Dzieci. Jako Osoba, która ukończyła Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Łódź zdobędziesz certyfikat w dwóch językach, który będzie Twoją przepustką do fantastycznego świata animacji!

 

Kurs Animatora Łódź

 

Profesjonalne Szkolenie Animatora Zabaw Dziecięcych Łódź to inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Swoją karierę!

Zarezerwuj miejsce już teraz! Ucz się od Praktyków branży!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili. Do zobaczenia na Profesjonalnym Kursie Animatora Łódź 24.06.2018!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Łódź – Dołączysz do nas! Zapraszamy!:-)

 

 

Zobacz również:

Sklep Weselny

Sklep Party

Hurtownia Animatora

Party Shop

 

 

 

 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl gdzie kupisz wszystko aby robić profesjonalne Bańki Mydlane !

Płyn do Baniek, Sznurki do Baniek, Obręcze do Baniek oraz zestaw – Zamykanie w Bańce kupisz właśnie w Hurtowni Animatora !

Hurtownia Animatora poleca również markę QJoy – Akcesoria z Licencją na Zabawianie™ – QJoy.pl

W sklepie internetowym QJoy.pl kupisz między innymi – Bańki Mydlane, Płyn do Baniek, Sznurki do Baniek, Obręcze do Baniek, Kijki do Baniek oraz Łapki do Baniek

Zapraszamy !

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

 

 

Akademia Animatora – Organizator Profesjonalnych Kursów Animatora, we współpracy z Hurtownią Animatora – HurtowniaAnimatora.pl – przygotowała Specjalny Bonus dla Kursantów uczestniczących w Profesjonalnych Szkoleniach by Akademia AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci, Animator Czasu Wolnego, Animator do Zadań Specjalnych.

Dla Wszystkich osób, które w dniach od 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 – dokonają rejestracji na dowolne szkolenie w Akademii Animatora, otrzymają Specjalny RABAT na wszystkie produkty dostępne w Hurtowni Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

 

– wysokość RABATU
to AŻ 15% !

 

 

Wykorzystaj Twój Rabat w Hurtowni Animatora na Twoje zakupy! Zostań Profesjonalnym Animatorem z Akademią Animatora i kupuj z RABATEM !

Wybierz Kurs Animatora:


Warszawa – 19.11.2017

Zielona Góra – 14.10.2017

Szczecin – 15.10.2017

Katowice – 21.10.2017

Wrocław – 22.10.2017

Poznań – 28.10.2017

Toruń – 29.10.2017

Gdańsk – 04.10.2017

Łódź – 18.11.2017

 

 

*Warunkiem otrzymania rabatu jest zarejestrowanie się na szkolenie w terminie 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 oraz opłacenie szkolenia. Rabat Uczestnicy szkolenia otrzymują po jego ukończeniu.