Sklep internetowy Białystok

Kurs Animatora Białystok 22.04.2018

Kurs Animatora Białystok 22.04.2018

 

Akademia Animatora zaprasza na Innowacyjne Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Białystok przeprowadzane przez Akademię Animatora z Warszawy.

Zapisz się na Kurs Animatora Białystok i zyskaj zawód Profesjonalnego Animatora. Na Szkoleniu poznasz wiele kreatywnych osób, dowiesz się, jak wytworzyć płyn do ogromnych baniek mydlanych i samemu przeprowadzisz fantastyczny pokaz, nauczysz się, jak robić ciekawe balonowe kształty – pieski, kwiatki, miecze, a nawet ośmiornice!

Pod okiem Doświadczonych Trenerów na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstawowych technik malowania buziek, poznasz atrakcyjne gry i zabawy dla najmłodszych, a także dużo, dużo więcej!

 

Kurs Animatora Białystok

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Białystok w Akademii Animatora to praca i pasja! Zyskaj zawód, który z łatwością połączysz ze szkołą lub studiami, wychowywaniem dzieci lub innymi zobowiązaniami zawodowymi.

Zapisz się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Białystok, który gwarantuje Ci solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora!

Po zakończeniu Szkolenia Animatora Białystok zdobędziesz certyfikat w dwóch językach, który umożliwi Ci rozpoczęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

 

Kurs Animatora Białystok

 

Kurs Animatora Białystok w Akademii Animatora, który odbędzie się 22.04.2018 to wspaniała inwestycja w Twoją przyszłość!

Na Szkoleniu Animatora będzie dużo wypróbowanej, praktycznej wiedzy, porządna porcja uśmiechu i pozytywnej energii. Jako osoba, która ukończyła Kurs w Akademii Animatora podejmiesz pracę w wielu instytucjach kulturalnych, żłobkach, szkołach i przedszkolach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych i miejscach turystycznych.

Połącz udział w Kursie Animatora z „Małą Turystyką” – odwiedź wyjątkowy Pałac Branickich i Rynek Kościuszki lub wykorzystaj następny dzień na wyjazd do Biebrzańskiego Parku Narodowego.

 

Kurs Animatora Białystok

 

Przyjdź na profesjonalny Kurs Animatora Białystok – 22.04.2018 by Akademia Animatora. Uzyskaj nowy, ciekawy zawód, dzięki któremu połączysz pracę i zabawę.

 

 

 

 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl gdzie kupisz wszystko aby robić profesjonalne Bańki Mydlane !

Płyn do Baniek, Sznurki do Baniek, Obręcze do Baniek oraz zestaw – Zamykanie w Bańce kupisz właśnie w Hurtowni Animatora !

Hurtownia Animatora poleca również markę QJoy – Akcesoria z Licencją na Zabawianie™ – QJoy.pl

W sklepie internetowym QJoy.pl kupisz między innymi – Bańki Mydlane, Płyn do Baniek, Sznurki do Baniek, Obręcze do Baniek, Kijki do Baniek oraz Łapki do Baniek

Zapraszamy !