Sklep dla Animatora Zielona Góra

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

 

 

Akademia Animatora – Organizator Profesjonalnych Kursów Animatora, we współpracy z Hurtownią Animatora – HurtowniaAnimatora.pl – przygotowała Specjalny Bonus dla Kursantów uczestniczących w Profesjonalnych Szkoleniach by Akademia AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci, Animator Czasu Wolnego, Animator do Zadań Specjalnych.

Dla Wszystkich osób, które w dniach od 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 – dokonają rejestracji na dowolne szkolenie w Akademii Animatora, otrzymają Specjalny RABAT na wszystkie produkty dostępne w Hurtowni Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

 

– wysokość RABATU
to AŻ 15% !

 

 

Wykorzystaj Twój Rabat w Hurtowni Animatora na Twoje zakupy! Zostań Profesjonalnym Animatorem z Akademią Animatora i kupuj z RABATEM !

Wybierz Kurs Animatora:


Warszawa – 19.11.2017

Zielona Góra – 14.10.2017

Szczecin – 15.10.2017

Katowice – 21.10.2017

Wrocław – 22.10.2017

Poznań – 28.10.2017

Toruń – 29.10.2017

Gdańsk – 04.10.2017

Łódź – 18.11.2017

 

 

*Warunkiem otrzymania rabatu jest zarejestrowanie się na szkolenie w terminie 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 oraz opłacenie szkolenia. Rabat Uczestnicy szkolenia otrzymują po jego ukończeniu.

Kurs Animatora Zielona Góra 14.10.2017

Kurs Animatora Zielona Góra 14.10.2017

 

Akademia Animatora to ciesząca się zaufaniem Marka tworzona przez Specjalistów z branży animacyjnej.
Na Profesjonalnym Kursie Animatora Zielona Góra nauczysz się tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL, ozdabiać twarze i wytwarzać wyjątkowe balonowe kształty. \
Nauczysz się, w jaki sposób dbać o sprzęt animacyjny, poznasz wyjątkowe gry i zabawy dla najmłodszych, a także dużo, dużo więcej!

Kurs Animatora Zielona Góra to sposobność do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i towarzyskich. Na Szkoleniu Animatora Zielona Góra poznasz ciekawe osoby, które podzielają Twoją pasję. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra to nauka, zabawa i praktyka! Nie ma czasu na nudę!

 

Kurs Animatora Zielona Góra

 

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra w Akademii Animatora i zdobądź profesję, która stanie się źródłem codziennych uśmiechów i wzruszeń.

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zaprasza na Innowacyjny Szkolenie Animatora Zielona Góra, który rozpocznie się 14.10.2017. Udział w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Zielona Góra gwarantuje dozę rzetelnej wiedzy z branży animacyjnej, cały dzień wspaniałej praktyki pod opieką Doświadczonych Trenerów, wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i serdeczną atmosferę podczas Szkolenia Animatora.

 

Kurs Animatora Zielona Góra

 

Kurs Animatora Zielona Góra w Akademii Animatora to oferta idealna dla Rodziców, którzy pragną nauczyć się, jak w sposób kreatywny i interesujący zorganizować czas swoim podopiecznym, dla Profesjonalnych Animatorów pragnących poszerzyć swoje umiejętności, a także dla osób, które dopiero zaczynają karierę w animacji, niezależnie od metryki!

Po zakończonym Kursie Animatora spędź ciekawy weekend zwiedzając miasto. Odwiedź Winne Wzgórze i Palmiarnię lub udaj się na jednodniową wycieczkę szlakiem rezerwatów przyrody!

 

Kurs Animatora Zielona Góra

 

Stań się Profesjonalnym Animatorem! Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów i wejdź do niezwykłego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i nieposkromioną radością. Ilość miejsc jest ściśle określona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatorów Zielona Góra 14.10.2017

Zapisz się na Szkolenie Animatorów by Akademia Animatora w Zielonej Górze Zobaczmy się na kursach organizowanych przez Akademię Animatora z Warszawy!