Sklep dla Animatora Kielce

Kurs Animatora Kielce 22.04.2017

Kurs Animatora Kielce 22.04.2017

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Kielce w Akademii Animatora jest dla wszystkich, którzy mają wielkie serce do pracy z dziećmi.

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Kielce, jeżeli szukasz atrakcyjnej, twórczej i inspirującej profesji, jeżeli jesteś Mamą lub Tatą, który pragnie zainspirować swoje pociechy do twórczych działań, a także, jeżeli pracujesz w branży animacyjnej i pragniesz poszerzyć swoją wiedzę i uzyskać nowe umiejętności.

Po odbyciu Kursu Animatora Kielce wybierz się na zwiedzanie miasta!

Odwiedź piękny Pałac Biskupów Krakowskich, przejdź się ulicą Henryka Sienkiewicza, wytyczona w latach 20. XIX w. i przeznacz kolejny dzień na odpoczynek w Kielcach.

 

Kurs Animatora Kielce

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Kielce to oferta dla wszystkich, których pasją jest animacja! Profesjonalnym Animatorem może zostać każda osoba, która lubi wyzwania i potrafi zarazić wszystkich uczestników przyjęcia pozytywną energią.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Kielce przeprowadzany przez Akademię Animatora 22.04.2017 – to będzie prawdziwy przełom w Twojej karierze zawodowej!

Zdobędziesz nowe umiejętności, które przetestujesz w praktyce już podczas trwania Szkolenia Animatora, spotkasz wspaniałe osoby z wielu miejsc Polski i uzyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Animatora, a nawet założenie własnej firmy!

 

Kurs Animatora Kielce

 

Szkolenie Animatora Kielce pozwoli Ci odkryć pokłady nieodkrytej dotąd energii!

Zawód Animatora to coś więcej niż zwykła praca, to pasja, która uzależnia i daje ogromną satysfakcję.

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy zachęca do zarejestrowania się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Kielce, na którym nauczysz się podstawowych technik ozdabiania twarzy, robienia ogromnych baniek mydlanych, robienia fantastycznych balonowych kreacji i organizowania efektywnych i atrakcyjnych gier i zabaw ruchowych i plastycznych dla dzieci.

 

Kurs Animatora Kielce

 

Szkolenie Animatora Zabaw Dziecięcych Kielce to inwestycja w Twój rozwój i w Twoją karierę !

Dokonaj zapisu już dziś !

Zdobywaj wiedzę od Praktyków branży !

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Profesjonalnym Kursie Animatora Kielce 22.04.2017 !

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Kielce

Dołącz do nas !

Zapraszamy!:-)