Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice 28.05.2016

Kurs Animatora Katowice 28.05.2016 (Katowice)

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice 28.05.2016

Akademia Animatora z radością obwieszcza wszystkim zainteresowanym, że już 28.05.2016 w Katowicach odbędzie się Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci.
Wszyscy fani wesołych harców, dziecięcych uśmiechów i kreatywnej zabawy będą mieli okazję spotkać się w jednym miejscu, jednym czasie i w jednym celu.

Jakim ?

Poszerzaniu i rozwijaniu swoich animacyjnych możliwości i umiejętności! Akademia Animatora zaprasza wszystkich chętnych do Katowic już 28.05.2016 na przesympatyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci!

 

Czas na animacje ? Tylko z Akademią Animatora !

Już niebawem, już za parę chwil Akademia Animatora ponownie zawita do Katowic! Nasi Trenerzy już ładują baterie pozytywną energią i nie mogą się doczekać spotkania z Wami. Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Katowicach już 28.05.2016!

Wielu z Was pewnie się zastanawia „czy warto?” i „a po co mi to?”.

Postanowiliśmy w kilku słowach rozjaśnić wszelkie wątpliwości i przekonać wszystkich niedowiarków do Akademii Animatora…

Zatem, co czeka Cię na Kursie Animatora Katowice 28.05.2016?

 

KATOWICE

28 maj 2016

Kurs Animatora w Katowicach

Animator Zabaw dla Dzieci

Zapisz Się na Kurs Animatora KATOWICE

 

 

Są kursy animatora … i jest … Akademia Animatora ®

Akademia Animatora jest marką rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i całej Europie. Od lat zajmujemy się prowadzeniem Profesjonalnych Kursów Animatora i doskonale znamy się na animacyjnym fachu. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Akademii Animatora jest prawdziwą inwestycją w siebie i swoje możliwości. W trakcie Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci rozjaśnimy przed Tobą tajniki i sekrety pracy Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci. Ujawnimy przed Tobą wszystkie blaski i promienie tego niesamowitego zawodu. Co najważniejsze – Kurs Animatora w Akademii Animatora – opiera się w 100% na wiedzy praktycznej. Nie katujemy naszych Kochanych Kursantów prezentacjami multimedialnymi, ale naocznie prezentujemy szerokie zastosowanie animacyjnych umiejętności i dbamy o to, by każdy Kursant wyniósł z Kursu jak najwięcej rzeczowej wiedzy. Dla nas wiedza i praktyka równa się to samo! Po zakończeniu Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci w Katowicach będziesz w pełnej gotowości do podjęcia pracy w tym magicznym zawodzie i z łatwością zorganizujesz kreatywnie czas Twoim dzieciom. W trosce o rozrywkowe potrzeby Twoich pociech, układamy program Kursu w taki sposób, by zrobić z Ciebie Animatora na 5+! W końcu potrzeby dzieci są dla nas najważniejsze!

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice 28.05.2016

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Katowicach to przede wszystkim niesamowita przygoda, prawdziwa frajda rodem z bajkowego świata dziecka. Jeśli wydaje Ci się, że Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci opiera się na siedzeniu w ciasnych, szkolnych ławkach to jesteś w wielkim błędzie! Kurs Animatora przyciąga ludzi wesołych, kreatywnych i nieszablonowych. Pozytywnych pasjonatów dziecięcego świata i niesamowite wulkany energii. To ludzie tacy jak Ty! Na Kursie Animatora w Katowicach będziesz mieć niepowtarzalną okazję do zawarcia nowych znajomości, a nawet przyjaźni z osobami podobnymi do Ciebie! Jesteś pozytywnie zakręcona osobą …? Wpadaj na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci 28.05.2016 do Katowic! Jest nas więcej! Razem cieplej i WESELEJ!

 

KATOWICE

28 maj 2016

Kurs Animatora w Katowicach

Animator Zabaw dla Dzieci

Zapisz Się na Kurs Animatora KATOWICE

 

Wysoki poziom, komfort i zabawa …

Kurs Animatora Katowice – Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci odbędzie się w profesjonalnych salach szkoleniowych. Akademia Animatora dokłada wszelkich starań, by każdy Kursant miał komfortowe warunki do nauki. Zapewniamy kameralną, naukową atmosferę oraz indywidualne wyposażenie każdego stanowiska. Praktycznie wszystkiego Cię nauczymy! Zrobimy z Ciebie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci, gotowego do rozpoczęcia pracy zaraz po zakończeniu Kursu. Otrzymasz od nas pisemne potwierdzenie, zdobytych umiejętności – dwujęzyczny certyfikat, który jest nieodzownym elementem przy szukaniu zatrudnienia w charakterze Animatora Zabaw dla Dzieci.

Ilość miejsc ograniczona !

Śpiesz się i zapisz jak najszybciej na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Katowicach! Aby zachować wysoką jakość kursów, ilość dostępnych miejsc jest ograniczona! W Akademii Animatora stawiamy na jakość, a nie ilość! Nierzadko zdarzały się nam sytuacje, że musieliśmy zamykać rejestrację przedwcześnie z powodu tak ogromnego zainteresowania naszymi Kursami. Aby mieć pewność, że okazja do wejścia w magiczny świat Animacji Cię nie ominie, kliknij Zapisz Się TERAZ na naszej stronie! Wspólnie rozwiniemy Twoje animacyjne skrzydła!

 

KATOWICE

28 maj 2016

Kurs Animatora w Katowicach

Animator Zabaw dla Dzieci

Zapisz Się na Kurs Animatora

 

Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, zajrzyj na profil Akademii Animatora na Facebook’u. Może tysiące zadowolonych Kursantów i ich pozytywne opinie, zachęcą Cię do wzięcia udziału w Innowacyjnym Kursie Animatora w Katowicach 28.05.2016!

Do zobaczenia na miejscu!